Dom z apartamentem, dwurodzinny, nieruchomośc nad jeziorem Sławskim

1 380 000,00 zł

sprzedam


apartamentem, Wschowa, dwurodzinny, Wschowa, nieruchomośc Wschowa, jeziorem Wschowa, Sławskim Wschowa

Na sprzedaż piękna nieruchomość położona w Lubiatowie k/Sławy.
Składowymi nieruchomości jest działka o powierzchni 833 m2 i budynek o powierzchni uzytkowej 201 m2 .
Budynek dwukondygnacyjny + antresola(dodatkowo).
Nieruchomość w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości (80m od jeziora , 80m od lasu)
Parter dostosowany do prowadzenia działalności gospodarczej z przeznaczeniem na sklep , gastronomię , apartament do wynajęcia(który zapewni całoroczne utrzymanie domu) lub jako dom w którym może zamieszkać 2 rodziny (osobne wejścia).Istnieje zamykane przejscie miedzy kondygnacjami. 2 łazienki, 2 kuchnie, 4 sypialnie, 2 salony, pralnia, pom. gospodarcze, kotłownia.
Położenie domu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, spędzania czasu na wolnym powietrzu, wędkowania, wycieczek pieszych i rowerowych (ścieżka rowerowa około 50m od nieruchomości).Spokój i cisza, nie słychać ruchu ulicznego.
Odległość od Sławy 8km ,Nowej Soli 26 km, Sulechowa 30 km, Wschowy 30 km Zielonej Góry 38 km(nowa droga przez most w Zaborze), Poznania 102 km, Wrocławia 130 km

Nieruchomość z klasą, komfortem i wygodą. Dom ma duże, jasne pomieszczenia. Do budowy i wykończenia domu użyto wysokiej jakości materiałów. Jestesmy 1szym wlascicielem.
OPIS KONSTRUKCJI BUDYNKU I WYKOŃCZENIA:
- okna z roletami
- blachodachówka
- ogrzewanie pompa ciepła plus zapasowy piec wielofunkcyjny na ekogroszek

To doskonałe miejsce do zamieszkania lub wypoczynku,ucieczki z miasta, jako dom do zamieszkania na stałe jak i letniskowy dla calej rodziny. Idealna lokata kapitału pod najem krótko lub długo terminowy.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 220

nr ogłoszenia: 22755